Srpen 2011

4. srpna - Volejbal a uklízení

4. srpna 2011 v 23:31 | Alexandra Gryffin- Fox |  Projekt 365
Den spokojené lištičky začal volejbalem, se kterým jsem skončila předčasně, ač mi dneska poměrně slušně šly servisy. Žaludeční nevolnosti jsou svině.
Domů jsem se přichomýtla, ale nic převratného se nedělo. Oprášení pařátků od písku a následná očista ve sprše. Mokré vlasy růůůlz!
Potom jsem se rozhodla poškládlit žehličku a pěknou kupu prádla. Jen, co jsem začala s touto činností, Kraken na mě vlítla, že mi kdosi vzkazuje, že mám jít uklidit koupelnu.
Ok, lehce naštvaná jsem dožehlila a půlhodinu před ohlášeným příjezdem rodinky jsem vlítla na koupelnu, kde jsem strávila přesně hodinu. Nádherné.
K večeru mě přišel potěšit Radim. Tak jsem ho i já potěšila vysvětlovacím kolem Bangu. Měl to dokonce i s názornou ukázkou na Bang online. Zbývající hodinu jsme se vedle sebe povalovali, usínali a tulili se. Pak mě opustil ve jménu svých kamarádů. No nevadí, já si ho zabírala od sedmi hodin. :)
Jediné, co teď chystám je spánek. Na nějaké větší článkové počiny není čas, ohledně au pair můžu říct jen jedno. Mám rodinu ve Švýcarsku, už dokonce vyřizujeme smlouvu a věci okolo.
Tak dobrou, zítra se snad dostanu k něčemu víc. :)

K fotce: Kamínek ochrany z výstavy strašidel staré Prahy. :)

3. srpna - Kraken company

3. srpna 2011 v 22:07 | Alexandra Gryffin- Fox |  Projekt 365
Mega utahaná po mega bezvadném dni. Ráno, raníčko zjistila jsem, že v kuchyni je nasáčkovaný velitel všech krakenů se všemi kamarádkami. Opalovali palačinky na pánvičce. Otevřela jsem obě oči, postavila vodu na horkou vodu a potom se odpotácela do pokoje.
Odpoledne jsem byla venku s Radimem. Poctivě jsem si pro něj došla (bez domluvení O:)) a jen co se osprchoval, jsme šly navštívit nejdříve náš dům (nutnost převléknutí) a potom jsme se vrhli do divočiny.
Pár minut jsme sedlěi u řeky a zamilovaně se na sebe dívali. To většinou srdci obklopené dvojice dělají. Jen co nás to přestalo bavit, jsme se odebrali k Radimovi domů a po vraždění a vysávání hroznů jsme se podívali na film.
Společný den jsme zakončili procházkou po kylešovském kopci a hodnocením jednotlivých baráčků. Nakonec, domů. Mlask, velká pusa a příslib zítřejšího volejbalu. Hmm. :)

K fotce: Množství krakenů se ještě rozšířilo. Za chvíli fakt nevím, co s nimi budeme dělat.