Tento způsob rána zdá se mi nešťastný + blogosraz

31. března 2013 v 11:03 | Alexandra Gryffin- Fox |  Skorokaždodeníček
Hodiny se rozhodly posunout se vpřed a já jsem s hrůzou zjistila, že jsem nevstávala (opět díky, Suri) v sedm, ale daleko dříve. Asi by mě to tolik neštvalo, kdyby kocour už přes dvě hodiny poklidně neležel u okna a nezařezával (zombíky).


Nelíbí se mi, jak z rána stává klišé; když tu je Radim, má to tu výhodu, že ty malé kočičí trenky zaměří dva lidi do svého hledáčku, a následně po nich "může" skákat a ožírat jim pařáty. V počtu je síla, nikdy totiž nezvládne mučit oba dva najednou a tak si aspoň jeden odpočine.
Ani při pohledu z okna (bleh sníh) se mi nálada nezlepšila. V takovém počasí by psa možná nevyhnali, ale liška (sněhová) nemá na výběr. Práce je práce. Tak jsem si aspoň udělala zázvorový čaj s medem a dala si snídani, ať mám sílu na ty mrzkoně, kterými se bude Kraví Hora jenom hemžit.
A proč že jsem se to dlouho neozývala? Jednoduše nebylo co říct. Přestože jsem byla na božím blogerském srazu, kde se do jedné mísnosti nakupilo tolik blogově známých lidí, že - být posedlejší - mám několikahodinový juhahej orgasmus, nějak jsem nevěděla, jak to shrnout. Poznámka: Můj problém. Pravděpodobně mi zakrněly pařáty a mozek. Poznámka dvě. Pojďme to změnit.
Svůj čas jsem tam trávila v rohu mezi foťáky Krejdom a Alči a šikmo sobě jsem měla Opti-mystique (díkybohům, bez foťáku; po tom blýskání aby jeden začal být sebestředný). S Alčou jsme protřásly náš milovaný ústav MU a od této chvíle oficiálně lituju všechny antropology. Později jsem se přesunula za Lenny (včera jsem zjistila, že znám její žlutozelený avatar :D) a nechala si povídat o stravování, o kterém ostatně povídala v oficiálním programu.
Když už jsem nakousla ten program, tak musím veřejně vychválit Wendy za její prezentaci podařených anglických sci-fi a fantasy seriálů. Přestože jsem dobrou polovinu znala podle názvu (+ to, co najdete na ČSFD; Merlina dokonce z vlastní zkušenosti), málokterý jsem viděla aspoň první díl. Včera jsem se podívala na Misfits a, děcka černohumorná, to by se vám mohlo líbit. ;)
Pochopitelně nesmím zapomenout na Dragitu, neb dívka spanilá cestu do srdce mého ještěrkami si dláždila, která nám udělala vhled do světa, o kterém píše. Na úvod nám objasnila hlavní dějové linky a (ce)reálie a ke konci nás oblažila ukázkou. A na moment malý jsem se ocitla vedle Džejkeje, kdy jsem zjistila, že jsme ze stejného města (a o týden později jsem si uvědomila, že jsem to věděla už dávno předtím; střelte mě do hlavy, ať se netrápím) nebo Taychi, kdy jsme sdílely moment tolkienovské hrůzy.

Dále jen ve zkratce, kdo se přiškeblil: Temnářka, Melanie z blogu http://pribehy-ode-mne.blog.cz, Matthias - netřeba představovat, kritická Elinor z blogu http://elinor.mablog.eu, kreslivá Awia, kterou jsem poznala už v listopadu, Wulfrion, Tomáš, Daniel Hloušek, Bels, Nika Caesaris, Monika Otmili rodovým jménem krásnošperkotvorná + Petr, který ale nebloguje

Závěrem, aby svět nebyl tak temný a smutný, pusťme si trochu metalu. ;) Dneska mi ta písnička sedla víc než kdy jindy.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lyra Lyra | Web | 31. března 2013 v 12:17 | Reagovat

Já jsem dnes pro změnu vstávala skoro ve dvanáct a ani jsem si zprvu neuvědomila, že je tak pozdě... zatracený časový posun! :-) Ovšem nutno poznamenat, že v prostorách mého pokoje se nenachází žádná roztomilá kočičí příšerka, která by na mě mohla skákat/kousat mě/škrábat/dělat si ze mě polštář/další možnost doplň dle libosti :-D
Sraz byl vážně super a těší mě, že ses nechala mým chaotickým výkladem inspirovat a mrkla ses na Misfits. Snad se ti budou líbit i nadále :-)

2 Fantaghira Fantaghira | Web | 31. března 2013 v 13:33 | Reagovat

Hm, Misfits znám, první dvě série jsou super, pak jim změní schopnosti, zmizí Nathan a už to není ono... Přestalo mě to pak bavit.
Škoda, že už v Brně dva roky nejsem, mohla to být zábava.
Počasí je humus aneb jak jsem dneska psala na facebook: "Veselé Vánoce...tedy samozřejmě jsem myslela Velikonoce, jen mě na chvíli zmátl ten sníh." Doufám, že ten humus brzo skončí a konečně přijde to jaro.

3 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 31. března 2013 v 20:00 | Reagovat

Já foťák měla, ale nefotila - kdybych vytáhla Lumíčka, tak se určitě ze studu odmítne zapnout, když kolem měl takové zrcadlovky :D
... a ten sníh? Euhmpf. Sníh. Proč!

4 Alexandra Gryffin- Fox Alexandra Gryffin- Fox | Web | 10. dubna 2013 v 11:02 | Reagovat

[1]: Docela by se mi hodil (ale až po zkouškovém) seznam seriálů, které jsi jmenovala, nemapatuju si je totiž úplně všechny.

[2]: Spoileristo! :D

[3]: Kdybys ho podrbala za ouškem a nabídla mu keksík, třeba by to nebylo tak hrozné. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama