Loví celá rodina

24. května 2013 v 21:31 | Alexandra Gryffin- Fox |  Skorokaždodeníček
Oteplilo se a s příjemným sluníčkem se dostavily mouchičky mouchy. To se pochopitelně líbí kocouří příšeře a tak není výjimka, že přes den naháníme bzučivé hmyzáky a necháváme je Suriho ulovit a sežrat. Je vám divné, že opět začínám mluvit o kočce? Nedivte se, zvykla jsem si na to, protože potřebuju obhájit před zkoumavými pohledy zvědavců dlouhé šrámy na ruce. Výmluvné oči zákazníků na Kraví hoře, když vidí moje zápěstí, prozrazují, co si o mě myslí. Přidejte si k tomu novou červenou barvu vlasů a často černo-tmavě-modře podmalované oči. Dokonalá osoba, u které čekáte nejméně sebepoškozování, obětování náhodných panen included.

Ale abych se vrátila ke kočce - to jsou vždycky akce. Z Opavizny jsem si přivezla meče (což mi připomíná, že jsem se nepochlubila, že jsem zcela náhodou potkala v Lužankách Lúmenn s jejím psem, aniž bych si to během setkání uvědomila) a těmi vždy naháníme složenooké potvory. Suri dělá svého predátora, plácá pařáty na umytá okna a když je moucha moc vysoko, tak ho vyzvedávám, aby mu náhodou neuletěla. Stačí říct "MOUCHIČKA!" a to zvíře ví, že kolem poletuje potencionální večeře. Bezkonkurenční je ale ten pohled, kdy je moucha připlácnuta na sklo, nabraná do pařátu, odnešená na zem a tam pečlivě požvýkaná. :)
Dále se musím pochlubit, že jsem včera viděla svého prvního hipstera. Přemáhala jsem se, abych si ho mobilem nevyfotila; už tak se na mě nadějně usmíval, když mě poněkolikáté přistihl, jak ho zkoumám. Jsem zlá, zlá a škodolibá příšera. Takhle se na nebohé hipstery neciví. Pro příště si do deníčku musím napsat: "Netlemit se na hipstery."
Opět jsem vlítla do zkouškového a tentokrát přituhuje. Staroslověnština mě děsí po nocích (pokud zrovna nejsem po skleničce dobrého vína a nespím jako dřevo; včera černý bez a mango :D), ale nejvíce se bojím chvíle, kdy se mi bude zjevovat Malčík a zkoušet mě z klasifikování staroslověnských sloves. Bleeeeeee! Berk!
Zas na druhou stranu si podobné kyrilské záležitosti kompenzuju jídlem. Nedávno jsem poprvé dělala mungo fa(zo)zole, naklíčené i vařené, a prakticky do všeho cpu lněné semínko, slunečnici nebo sezam. Taky jsem si udělala radost ve zdravé výživě a koupila jsem si natural rýži a HOPI polévku - matka komentovala, jestli prý nevzpomínám na svém mládí. Nicméně nejlepší část našeho jídelníčku tvoří fusilli/torti pokapané olivovým olejem (jeden z nejlepších nápadů na narozeninový dárek) a do toho vmíchaná upečená rajčata s trochou slunečnicových semínek. Jestli bych měla jmenovat jednu nejlepší věc na létě, tak je to čerstvá zelenina typu rajče, hadookurka (obsahující vedlejší slovní přízvuk, chichi) a ledový salát.
Když už jsem u té zeleně, zapomněla jsem se pochlubit, že mi matička předrahá poslala kytičky - dva fíkusy, jedno kapradí, mátu zasazenou ve velkém květináči (jupí, bude mojito O:)) a jakousi divnou kvitku, jejíž jméno neznám. Surimu se líbí a tak pořád nacházím obtisklé hlínové pařáty na prostěradle. Z čeho mám ale tu největší radost, tak jsou nové kytičky vs. zombíci na facebooku. Sice se mi hrozně sekají a pořád to po mě chce, abych si kupovala penízky, zombucks nebo diamanty (= místní měny), na což jim můžu říct jediné - jebat - ale jsou to ZOMBÍCI! :)

A nakonec si dáme důkaz, že Suri přece vůbec v kytičkách nehrabe a ani mě neloví, když se pokojně učím v posteli.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 angel-with-devil-soul angel-with-devil-soul | Web | 26. května 2013 v 21:28 | Reagovat

Máš moc pěkný blog :) A hezkého kocourka! nunu.. :3 taký nevinný :D

2 Fantaghira Fantaghira | Web | 27. května 2013 v 17:18 | Reagovat

Tak ze staroslověnštiny jsme měli letos jenom zápočet, zkouška je až příští rok. Zatím mi stačí, že se peru s češtinou, o víkendu jsem například učinila významný objev, že i zájmena mají své vzory, nad čímž jsem do letoška nikdy nepřemýšlela. Ovšem kdybych si vytáhla slovní druhy, větné členy a podobné věci, tak by to byla rozhodně výhra vzhledem k tomu, že mě můžou potkat tak roztomilé věci jako vývoj českého slovníkářství a obdobné lahůdky, kde se člověk v podstatě učí jen jména lidí a těch knih, co jim vydali.

Kočičák je úžasný, náš zrzavý a drzý obluda taky loví mouchy, takže vím, o čem mluvíš :D Ale aspoň neleze do kytiček a u sebe v pokoji od něj mám klid, protože tam má vstup zakázán.

3 Alexandra Gryffin- Fox Alexandra Gryffin- Fox | Web | 29. května 2013 v 11:13 | Reagovat

[2]: To ti závidím. :D Taky chci mít stsl zkoušku až příští rok. Za ty seznamy bych je taky zastřelila a radši dvakrát. :D

4 VadimOt VadimOt | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 22:35 | Reagovat

Продвижение сайта в сети интернет. Что такое продвижение и зачем она нужно? Прикиньте, что у вас есть свой интернет магазин, он уже готов, уже даже есть в сети интернет, страницы то вроде как в индексе, но продаж нет.

Продвижение сайта

Раскрутка сайта – это большой процесс, направлен на обеспечение посещаемости ресурса потенциально-заинтересованными людьми, то есть целевыми посетителями. Целевые посетители сайта – это те потенциальные клиенты, которые, наиболее всего, заинтересованы в приобретении услуг и товаров, представленных у вас на ресурсе.

Для идеального ведения бизнеса в Интернете, то есть прибавления вашего дохода и привлечение наиболее большего количества клиентов, необходимо заниматься продвижением сайта. Например, с использованием SEO-продвижения. Это даст вашему ресурсу занять топовые позиции в поисковиках, например https://www.yandex.ru.

Что же входит в продвижение сайта?

• Профильное продвижение;
• Контекстная реклама;
• Написание текстов для вашего сайта.

Дополнительные услуги:

• Аналитика сайта;
• Управление репутацией в поисковых системах.

У вас есть сайт, но вы не в курсе, как его правильнее продвигать и у вас появляется «море» вопросов по этому поводу, например:

— как сделать его самым популярным?
— как пригласить своих потенциальных клиентов?
— как с помощью сайта увеличить число продаж?

Можно годами искать ответы на эти вопросы, но наиболее точным и правильным будет – SEO-продвижение. Так вот, поисковое продвижение даст вам возможность найти ваших клиентов, которые сами ищут те или иные услуги/товар и хотят их приобрести.

Цель наших услуг продвижения http://prodvizheniya.net/ состоит в том, чтобы ваши клиенты перешли непосредственно к вам на сайт, а не сайт конкурентов. Последующая основная задача заключается в том, чтобы таких пользователей было как можно больше.

Мы работаем на результат! С Уважением, http://prodvizheniya.net !

5 Zevsflind Zevsflind | E-mail | Web | 7. března 2018 v 1:33 | Reagovat

https://loveawake.ru/znakomstva/ - Знакомства Порталес. Сайт знакомств Порталес бесплатно, без регистрации, для серьезных отношений.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama