Skorokaždodeníček

Čajovnická sešlost v Brně

5. října 2012 v 22:09 | Alexandra Gryffin- Fox
Aneb jak jsem se při první příležitosti vetřela na bebe sraz blogerů.

Sláva slavistice

2. října 2012 v 23:52 | Alexandra Gryffin- Fox
Mezi tisknutím asi 140té stránky (již tři a půl hodiny v kuse zaměřujeme správné pořadí stránek ve skriptech staroslověnštiny) si prolétávám obvyklé kolečko. Všechny tři e-maily - Zaklínači - IS - Výuka. Když už jsem byla slavnostně rezařazena (po vykopnutí kvůli neaktivitě) do AK a moje příspěvky se mohou všem ostatním vysmívat na titulní straně, řekla jsem si, proč neobnovit svou blogovací tradici. I když mám po dlouhých letech pocit, že je to úplně zbytečné.

Legální člen akademické půdy v začátcích

26. září 2012 v 11:20 | Alexandra Gryffin- Fox
Na svojí nové škole se bavím. Rychle jsem se zorientovala v místním informačním systému (ó bohové, díky za ajťáka ve druháku) a až na malé zádrhely, kvůli kterým netuším, kdy a nebo kam mám přijít na konzultační hodiny jednotlivých... docentů, magistrů, doktorů a profesorů, nebo stále nevlastním ISIC, jde život tak, jak by měl jít. Od přednášky k semináři a zas zpět.

Co je a není v pořádku

18. května 2012 v 0:06 | Alexandra Gryffin- Fox
V poslední době u mě převládá pocit, že k ničemu se nevyjadřovat začíná být v pořádku. Mnohokrát otevřu něčí profil na fb, zabloudím do posílání zpráv na zmm/hrádku nebo jen trapně do komentářů na blogů a chtěla bych křičet. Co sakra děláte, lidi?

Filozofie sobotního rána

12. května 2012 v 10:16 | Alexandra Gryffin- Fox
Občas existují momenty, které si nedokážeme vysvětlit. Zastáváme jeden druh názoru, ale pak nás drobnost dokáže přesvědčit.

Liška v Česku

11. května 2012 v 17:55 | Alexandra Gryffin- Fox
Když musíš, tak musíš. Platí to nejen o smrti, o metabolických potřebách, ale i o přijímačkách na VŠ. Náhodný rýpal by mohl prohlásit, že VŠ není povinná, že tam CHCI. Však jasně, že chci. Proto jsem se minulý týden tahala autobusem (trasa Zürich - Brno) jen tak na víkend.
 
 

Reklama