Zbytkové zboží

Focení s K

1. listopadu 2013 v 11:02 | Alexandra Gryffin- Fox
Dva týdny zpátky jsem si domluvila focení s Katkou, a protože se spolupráce s ní líbila, rozhodla jsem se vystavit pár fotek a třeba vás nalákat. :)

Propaguji české knihy: Rafaelova škola - Vílí křídla

29. dubna 2013 v 9:58 | Alexandra Gryffin- Fox
Temnářka začala s projektem, který by měl upozornit a zviditelnit knihy českých autorů a já jsem si řekla, že bych mohla veřejně pochválit knihu, kterou jsem své osmileté sestře Emmě (pracovní název Tonča) koupila na narozeniny.

Nuda podle Sorena Kierkegaarda

10. dubna 2013 v 10:59 | Alexandra Gryffin- Fox
Včera v Brně se pod záštitou Skandinávského domu uskutečnila vynikající (zdůrazňuji VYNIKAJÍCÍ) přednáška profesora Petra Osolsobě pojednávající o jedné z teorií dánského kazatele, filozofa a básníka Sorena Kierkegaarda (1813-1855). Na pár řádcích se pokusím reflektovat alespoň zlomky z toho, co jsem se dozvěděla, protože, ať chci nebo ne, mi to přijde jako ušité pro dnešní dobu.

The Carrie's diaries

3. února 2013 v 0:14 | Alexandra Gryffin- Fox
Obvykle se mi na monitor nedostávají sentimentální holčičí seriály, ale když jsem viděla bannerovou upoutávku na Carriiny deníky, řekla jsem si, že by nebylo špatné zjistit, jak si filmaři poradili. Z těch několika dílů Sexu ve městě, kterýma jsme si krátily večery v Rakousku, jsem měla docela solidní zábavu, a přestože mě teď mnoho lidí odsoudí, někdy mám náladu podívat se na něco, co úplně vybočuje z mého zájmu, barví se to do pastelových barev a hlasitě piští.

Lost girl

21. ledna 2013 v 18:37 | Alexandra Gryffin- Fox
Pokud nejste příliš nároční konzumenti filmů a seriálů s fantasy tématikou, jistě vás zaujme kanadský seriál Lost girl (u nás prý Dívka od jinud). Hlavní postavou je sukuba Bo (démonické stvoření živící se sexuální energií mužů, opak inkubus), což samo o sobě může znít poměrně jako slušná zábava, nicméně to má jeden háček. Ti blbí scénáristi.

Příšerky z podzemí

8. ledna 2013 v 22:30 | Alexandra Gryffin- Fox
Pokud patříte mezi nadšence deskových her, určitě se vám bude líbit můj malý soukromý tip na zajímavou a docela jinou hru. Příšerky z podzemí.

Zpátky do první třídy

7. srpna 2012 v 13:24 | Alexandra Altaïrs Gryffin- Fox
Tak jsem si přesně po třinácti letech znovu vyzkoušela, jaké to je být v první třídě. Tentokrát jsem tam byla jen jako nezúčastněný pozorovatel, který občas ukradl do tlapek foťák a zvěčňoval skřeta. Ale začneme od začátku.
 
 

Reklama